Spotkanie w Izbie Lordów w Parlamencie Brytyjskim PDF Drukuj

 

146

107

Małopolski Uniwersytet dla Dzieci otrzymał zaproszenie na spotkanie kończące 4-letni projekt SiS Catalyst, finansowany przez Komisję Europejską. Spotkanie - które odbyło się 11 lutego 2015 r. -  miało bardzo uroczystą oprawę, gdyż zostało zorganizowane w Izbie Lordów w Parlamencie Brytyjskim, w Londynie. 


Uczestnicy spotkania wysłuchali wprowadzenia gospodarza spotkania Baronessy Sharp of Guildford oraz wzięli udział w premierowej odsłonie publikacji powstałych dzięki współpracy w ramach projektu. 

 28134Wcześniej tego samego dnia, w budynku senatu Uniwersytetu Londyńskiego odbyło  się spotkanie sprawozdawczo wyborcze stowarzyszenia EUCU.NET – Europejskiej Sieci Uniwersytetów Dziecięcych. Spotkanie założycielskie tego stowarzyszenia miało miejsce 4 lata temu w Krakowie i Trzebini, a jego gospodarzem była Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci. Od tego czasu stowarzyszenie zdobyło międzynarodową reputację i rangę oraz było inspiracją wielu innowacyjnych projektów edukacyjnych w Europie i na świecie.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: kliknij ------>

 

 

Copyright 2011, Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci - wszystkie prawa zastrzeżone